Domov Nehnuteľnosti Služby Môžeme vám poradiť? Chcete kúpiť novostavbu? Koľko stojí môj byt? Predaj Prenájom O nás Kontakt Poradňa

Služby

1. Predaj Vašej nehnuteľnosti.

Chcete predať svoju nehnuteľnosť a neviete ako začať? Sme tu pre Vás, aby sme Vám poradili. Vaša nehnuteľnosť sa predá lepšie ak ju pripravíme na predaj tak, že bude vyzerať ako v "časopise o bývaní". Je oveľa jednoduchšie nehnuteľnosť upraviť, nafotiť a opísať ako čakať, že sa niekto zo susedov dozvie že práve Vy predávate svoj byt alebo dom. Ak Ste pevne rozhodnutí o predaji, prídeme Vašu nehnuteľnosť nafotiť, túto následne ponúkneme už existujúcim záujemcom a zároveň dáme na realitné webové stránky. Nečakáme, ale aktívne oslovujeme záujemcov, ktorí vložili svoj dopyt. Po úspešnom predaji Vám pomôžeme s prepisom energií a odhlásení dane z nehnuteľností tak, aby Ste v budúcnosti nemuseli riešiť neuhradené faktúry.

2. Prenájom Vašej nehnuteľnosti.

U prenájme nehnuteľností máme "psychologické" skúsenosti. Poznáme typy záujemcov, ktorí sú vhodní alebo menej vhodní práve pre Vás. Ako prenajímateľ a nájomca sa budete pravidelne stretávať a možno riešiť drobnosti v byte, preto je dobré ak Vám vyberieme nájomcu podľa Vašej "krvnej skupiny". Nie je nič horšie, ako keď si prenajímateľ s nájomcom "nesadne" a práve tomuto sa chceme vyhnúť. Viac ako 15 rokov uzatvárame zmluvné vzťahy, ktoré neskôr fungujú ako priateľstvá. Vyznáme sa v daňových zákonoch a radi Vám poradíme v tejto problematike.

3. Našli Ste si nehnuteľnosť sami a potrebujete len zmluvy?

Nie je problém. Zmluvu Vám vypracujeme "na mieru", väčšinou sa jedná o Zmluvu o Budúcej Kúpnej Zmluve, Kúpnu Zmluvu, Návrh na vklad, Plnú moc atď. Jedná sa individuálne poradenstvo a cenu za tieto služby nebudete ľutovať, pretože sa Vám mnohonásobne vráti. A hlavne, nebudete v tom sami.

4. Potrebujete hypotéku?

Na trhu sú rôzne možnosti a my Vás nebudeme preháňať po viac ako desiatich bankách. Dohodneme si stretnutie a na tomto jednom stretnutí Vám ponúkneme najvýhodnejší úver pre Vás. A viete čo je na tom najlepšie? ... Nič Vás to nestojí.